Прикмети

Українські весільні прикмети

В XXI столітті смішно вірити у різноманітні прикмети та забобони. Багато людей скажуть, що це пережитки минулого і займатись такими дурницями могли хіба що наші бабусі, та й то не всі. А між тим, є щось в цих повір’ях містичне, загадкове, не звичайне. Адже прикмети формувались роками, їх складали наші предки на основі свого досвіду. (більше…)

Автором weddingpm, тому
Різне

Весілля восени. Особливості осіннього весілля

На питання про те, яка пора року вважається найпопулярнішою для проведення весіль, більшість людей, не задумуючись, скажуть – літо. І цю відповідь важко заперечити. Літніх місяці – це найчудовіша пора не лише для наречених, але й для кожного з учасників організації цього світлого святкування: від весільних агенцій до магазинів весільного вбрання. А от для РАЦСів - літо найнапруженіший час роботи, коли протягом кожних вихідних весільні церемонії поставлені, наче на конвеєр. Немає проблем і з весільною подорожжю: на роботі якраз настав час відпустки, а в туристичних компаніях можна знайти вигідну «горящу» путівку на теплі морські побережжя. (більше…)

Автором weddingpm, тому
Традиції

Коровай – традиційний весільний символ

Ще з давніх часів на території України існувало багато прикмет і звичаїв пов’язаних з хлібом. Наші предки поклонялись йому, шанували та берегли, немов зіницю ока. Саме із такого ось ідола і народився весільний коровай, а також ряд традицій, які мають відношення саме до нього. (більше…)

Автором weddingpm, тому
Річниці

Десятиріччя весілля

Десять років перебування у шлюбі – це неабияка подія. Святкування з нагоди десятої річниці шлюбу прийнято називати рожевим, олов’яним або бурштиновим весіллям. Прив’язка назви весілля до олова пояснюється тим, що цей метал характеризується гнучкістю і є символом того, що подружжя вже в повній мірі оволоділо мистецтвом компромісів і, наче складені разом ложки з олова, імітують кожен вигин характеру другої половини. (більше…)

Автором weddingpm, тому
Традиції

Гірко, каравай і сокира для тещі

Українські весілля широко відомі на весь світ. Та це й не дивно. Адже лише у нас молодятам кричать «Гірко!», хрещені батьки дарують їм великий та неймовірно красивий і смачний коровай, а тещі презентують сокиру. Навіщо це все? Що воно означає і як потрапило до нас? Це дуже давні традиції, які не втратили своєї популярності і сьогодні. (більше…)

Автором weddingpm, тому
Традиції

Весільний вишиваний рушник.

В нашій країні весільному рушнику з давніх-давен приділялась велика честь и відводилась вагома роль у багатьох народних обрядах. Особливе значення йому надавалось у проведенні такої значної події як весілля. Рушник ручної роботи завжди був найбільшим і найкрасивішим. Його дарували батьки нареченої нареченому після сватання на знак їхньої згоди щодо одруження. Дівчина вишивала рушники для родини свого обранця, пізніше їх використовували під час весільної церемонії. (більше…)

Автором weddingpm, тому
Річниці

П’ять років подружнього життя – дерев’яне весілля

Здається, тільки-тільки молода пара відгуляла весілля. Лише вчора лунали тости з побажаннями довгих і щасливих років сімейного життя, мама нареченої плакала, проводжаючи дочку до шлюбу, а тато молодого радів, що його син став дорослим і справжнім чоловіком. А вже сьогодні ті ж самі молодята святкують п’яту річницю свого весілля. Це перша кругла дати пари: багато чого вже довелось пережити разом, можливо, встиг на світ з’явитись їхній первісток. П’ять років спільного життя ще називають дерев’яним весіллям. (більше…)

Автором weddingpm, тому